Laborstat z Ryglem L350SR 70÷350°C
Termostat Laborstat L350SR
Termostaty LABORSTAT serii L firmy Trafag przeznaczone są szczególnie do zastosowań w przemyśle maszynowym, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości nastaw bezpośrednio w punkcie pomiaru. Czujnik wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada funkcję ręcznego resetu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 755.1254.121.10
Cechy produktu
Termostaty
- Zastosowanie Z Kapilarą
- Zakres Temperatur +70°C...+350°C
- Histereza 4°C...40°C
- Dokładność Skali ±2% FS
- Powtarzalność Nastaw ±0.5% FS
- Rodzaj Nastawy Wewnętrzna
- Stopień Ochrony IP00
- Sygnał Wyjściowy Bezpotencjałowy Styk Przełączny
Opis
Termostat Laborstat L350SR
Termostaty LABORSTAT serii L(R) firmy Trafag przeznaczone są szczególnie do zastosowań w przemyśle maszynowym, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości nastaw bezpośrednio w punkcie pomiaru.
Jak wszystkie produkty Trafag, Laborstaty L(R) z kapilarą cechują się wysoką jakością wykonania, bardzo dobrymi parametrami użytkowymi i dużą stabilnością parametrów w długim okresie funkcjonowania termostatów.
Laborstat posiada funkcję ręcznego resetu. Po zadziałaniu (przy zadanej nastawie) wymaga ręcznego odblokowania.
W standardzie dostarczana jest kapilara o długości 2000 mm.
Czujnik wykonany z stali nierdzewnej (1.4435/316L).
Polecane zastosowania Laborstatów L(R):
- Przemysł Maszynowy
- Inne
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
Firma TRAFAG
Szwajcarska firma Trafag prowadzi nieprzerwaną działalność od ponad pięćdziesięciu lat. Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją aparatury do pomiaru ciśnienia i temperatury, w tym presostatów i przetworników ciśnienia. Produkuje aparaturę przeznaczoną do pracy w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posiada bardzo duże osiągnięcia w badaniach i rozwoju konstrukcji termostatów, presostatów i przetworników ciśnienia.
Pliki do pobrania
Termostat Laborstat L(R) - karta katalogowa 05 2024