Siłownik Przepustnicy RDAS5-24S
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
brak w magazynie (dostępny na zamówienie)
Czas wysyłki: dostępny na zamówienie
Cechy produktu
Siłowniki Przepustnic
  • Wielkość Przepustnicy max 0.8 m²
  • Moment Obrotowy 5 Nm
  • Sygnał Kontrolny On / Off; 3 punktowy
  • Czas Skoku 150 s
  • Średnica Wrzeciona 8…16 mm (wrzeciono okrągłe), 6…12.8 mm (wrzeciono kwadratowe)
  • Zasilanie 24 V AC/DC
  • Stopień Ochrony IP54
Opis
Główne cechy:
  • moment obrotowy 5 Nm