Siłownik Zaworu RVAZ4L1-24A
Siłownik Zaworu RVAZ4L1-24A
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
brak w magazynie (dostępny na zamówienie)
Czas wysyłki: dostępny na zamówienie
Cechy produktu
Siłowniki REGIN
  • Typ Elektromechaniczne
  • Zasilanie 24 V AC
  • Sygnał Sterujący 0...10 V DC
  • Siła 400 N
  • Skok 5.5 mm
  • Czas Skoku 30 s
  • Zakres Temperatur 0...+50°C
  • Stopień Ochrony IP44
Opis
Siłownik Zaworu RVAZ4L1-24A
RVAZ4L1 to gama siłowników zaworów do sterowania zaworami regulacyjnymi Regin w MVFL.
Siłowniki RVAZ4L1 mają pokrętło ręcznego manewrowania.
Główne cechy:
  • sygnał kontrolny 3 punktowy lub 0...10 V
  • zasilanie 24 V AC lub 230 V AC