Siłownik Przepustnicy RDAS4S-230S
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
brak w magazynie (dostępny na zamówienie)
Czas wysyłki: dostępny na zamówienie
Cechy produktu
Siłowniki Przepustnic
  • Wielkość Przepustnicy max 0,6 m²
  • Moment Obrotowy 4 Nm
  • Sygnał Kontrolny On / Off
  • Czas Skoku 60 s
  • Średnica Wrzeciona 8…15 mm (wrzeciona okrągłe), 6…11 mm (wrzeciona kwadratowe)
  • Zasilanie 230 V AC
  • Stopień Ochrony IP54
Opis
Siłownik wyposażony jest w sprężynę powrotną.
Główne cechy:
  • moment obrotowy 4 Nm